
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12013882B
Сальник вала Corteco 12013882B (Сальник коленвала задній (з боку коробки)), для ACURA, ALFA ROMEO, ALPINA, AUDI, BEDFORD, BMW,
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380677982431
- +380 (50) 462-25-64
- +380 (67) 798-24-31
- +380 (63) 784-67-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник вала Corteco 12013882B 82013882 / B1BASLRSX7 Simmerring (FPM-фторвмісний каучук з пилозахисним краєм). Застосовується як Сальник коленвала задній (з боку коробки) для ACURA, ALFA ROMEO, ALPINA, AUDI, BEDFORD, BMW, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DAEWOO Lanos 8V, 16V, DODGE, FIAT, FORD, FSO, GLAS, HONDA, IRMSCHER, ISUZU, LADA, LAMBORGHINI, LANCIA, MASERATI, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI, MORRIS, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PONTIAC, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SKODA, SUBARU, SUZUKI, TALBOT, TOYOTA, VAUXHALL, VOLVO, VW, ZAZ, Внутрішній діаметр - 80мм., зовнішній діаметр - 98мм., висота - 10мм., тип кручения-ліве, оригінальні номери: 614821, 614830, 90233236, 90352112, 96376569, 614811, 614820
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013882B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Opel, Subaru, Lancia, Alfa Romeo, Renault, Peugeot, Rover, Chrysler, ЗАЗ, Isuzu, Toyota, Audi, Ford, Porsche, Volkswagen, Saab, Skoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, Fiat, Seat, Honda, Chevrolet, Acura, Volvo, Dodge, Nissan, Citroen, Maserati |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: Ціну уточнюйте

