
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 075.890
Прокладка ГБЦ Elring 075.890
1 025 ₴
Показати оптові ціни+380677982431
- +380 (50) 462-25-64
- +380 (67) 798-24-31
- +380 (63) 784-67-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка ГБЦ Elring 075.890 для CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST, C4 I, C5 I, EVASION, JUMPER, JUMPY, XANTIA, XSARA, XSARA PICASSO 2.0 HDI, FIAT SCUDO, DUCATO, ULYSSE 2.0 JTD, LANCIA ZETA 2.0 JTD, PEUGEOT PARTNER, EXPERT, BOXER, 806, 607, 406, 307, 306, 206 2.0 Hdi, SUZUKI VITARA, GRAND VITARA I 2.0 HDI, застосовується в двигунах: RHZ, RHS, RHV, RHX, RHY, RHZ, DW10TD, DW10UTD, DW10ATED, RHP, RHS, оригінальні номери: 0209.0L, додаткова інформація: товщина 1.65 мм, кількість отворів-1.4, Ø 86.0 мм, (дивись товщину: 1.3 мм Elring 075.820; 1.35 мм Elring 075.830; 1.4 мм Elring 075.840; 075.880), дивись також: болти ГБЦ Elring 267.550. Вагаєтесь, не знаєте як підібрати, передзвоніть ми Вам допоможемо зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 075.890 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 86 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Lancia, Peugeot, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, 406, C5, Partner, Scudo, 307, Jumpy, Boxer, C4, 306, Xantia, Expert, Xsara, 607, Grand Vitara, Ducato, Ulysse, Xsara Picasso, Berlingo, Jumper, 206 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
- Ціна: 1 025 ₴

