
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 832.890
Прокладка ГБЦ Elring 832.890
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380677982431
- +380 (50) 462-25-64
- +380 (67) 798-24-31
- +380 (63) 784-67-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка ГБЦ Elring 832.890 для MERCEDES-BENZ, 124 Saloon W124, 124 T-Model S124, 190 W201, C-CLASS W202, E-CLASS W124, застосовується в двигунах: OM 601.911, OM 601.912, OM 601.913, OM 601.921, оригінальні номери: 601 016 29 00, 601 016 29 20, A 601 016 29 00, 50084, 602651550, WG1158598, 6010160420, WG1003527, 14292, 411461, 832903, WG1426969, CH5395, 411461P, 832890ELR, 0022015, H5008400, 6010160320, 10914292, WG1176715, WG1244274, BT540, HG493, WG1096837, WG1086119, 6010161920, AJ10010000, 10010000, 411461AO, WG1227373, WG1195382, 3002710620, 612651550, додаткова інформація: товщина 1.74 мм, монтажна товщина 1.65 мм, Ø 88.0 мм, (дивись товщину: 1.97 мм Elring 832.903; ремонт Ø 88.5 мм 1.65 мм Elring 832.920; дивись також: болти ГБЦ Elring 820.106. Вагаєтесь, не знаєте як підібрати, передзвоніть ми Вам допоможемо зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 832.890 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 88 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, C-Class |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

