
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 125.022
Прокладка ГБЦ Elring 125.022
1 273 ₴
Показати оптові ціни+380677982431
- +380 (50) 462-25-64
- +380 (67) 798-24-31
- +380 (63) 784-67-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка ГБЦ Elring 125.022 для FORD FIESTA V 1.25 16V, FUSION 1.25, MAZDA 2 1.25, застосовується в двигунах: FUJA, FUJB, M7JA, M7JB, оригінальні номери: 1 229 474, 3S4G 6051BA, C201-10-271A, додаткова інформація: товщина 0.32 мм, Ø 73.0 мм, (дивись товщину: 0.5 мм Elring 025.030), дивись також: болти ГБЦ Elring 087.830. Вагаєтесь, не знаєте як підібрати, передзвоніть ми Вам допоможемо зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 125.022 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 73 мм |
| Кількість шарів прокладки | 1 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.32 мм |
| Товщина після затягування | 0.32 мм |
- Ціна: 1 273 ₴

